Ślubowanie klasy pierwszej

W dniu 27 września 2017r. w naszej szkole odbyło się Ślubowanie Klasy Pierwszej i pasowanie na Ucznia.

W pierwszej części uroczystości uczniowie klasy drugiej przedstawili część artystyczną dedykowaną pierwszakom.

Następnie Klasa I we współpracy z Samorządem Uczniowskim zaprezentowała swoje występy.

Samorząd Uczniowski przeprowadził symboliczne egzaminy pierwszakom, z którymi pierszacy poradzili sobie bardzo dobrze, recytowali wiersze, śpiewali piosenki, odgadywali zagadki, pochwalili się swoimi wiadomościami o ruchu drogowym.

Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar naszej szkoły, że bądą, dobrymi uczniami, dbającymi o dobre imię szkoły oraz pomocnymi kolegami opiekujący się młodszymi i słabszymi.

Nastepnie Pani Dyrektor Katarzyna Wrzosek-Sudoł oraz wychowawczyni  Pani Kamila Piekło wręczyły dzieciom Dyplomy i Legitymacje Szkolne.

Uczniowie otrzymali upominki od Rady Rodziców, klasy II, oddziału przedszkolnego i Samorządu Uczniowskiego, a także od rodziców klasy I.

W dalszej części czekało na uczniów całej szkoły wiele niespodzianek zafundowanych przez Państwa Jadwigę i Piotra Kondeja.

Dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Kubusiem Puchatkiem i Pierwszakami, uczestniczyć w zabawach i tańcach integracyjnych.

Starsi uczniowie otrzymali popcorn, a młodsi mogli pobawić się na dmuchanym zamku - zjeżdżalni oraz podelektować się pyszną watą cukrową.

Klasa pierwsza tradycyjnie posadziła drzewko przy szkole na pamiątkę tak ważnej uroczystości.

Na pierwszą i drugą klasę czekała jeszcze słodka niespodzianka i gościnka w ich sali.

To był wspaniały dzień, który uczniowie z pewnością  długo zapamiętają.